22 czerwca 2016

Podsumowuje się zwykle coś, co się kończy, ale w tym przypadku jest zupełnie inaczej. Wypływamy na jeszcze szersze wody. Nasz statek oparł się wielu sztormom, wzbogacił o nowe systemy nawigacji i, co najważniejsze, jego załoga zebrała olbrzymie doświadczenie. To zaowocuje jeszcze wyższą jakością naszych artykułów, które będą cennym źródłem wiedzy dla Was, przedstawicieli branży i naszych Czytelników. Obiecaliśmy podsumowanie i oto ono. Sprawdźcie, jak minęły nam (i Wam razem z nami) te ostatnie 2 lata. Oto 12 faktów i ciekawostek na temat E-maszbud.pl!

 

Jesteśmy razem już 2 lata – E-maszbud.pl wystartował w maju 2014 roku, w bardzo gorącym okresie, bo przecież ruszał sezon targowy. Mieliśmy szczęście i od razu było o czym pisać – producenci zasypywali rynek nowościami, o których chcieliście czytać.

 

Elektroniczny format gazety się sprawdził – Internet daje ogromne możliwości i postanowiliśmy to wykorzystać. Były pomysły stworzenia gazety w formie papierowej, jednak daliśmy szansę technologii i to był strzał w dziesiątkę. E-maszbud.pl zagospodarował niszę na rynku wydawnictw elektronicznych o tematyce maszyn budowlanych.

 

Trudne początki, ale z czasem było lepiej – nie wszyscy przedstawiciele branży od razu byli przekonani do elektronicznej formy gazety, dlatego zapłaciliśmy frycowe przełamując pewien stereotyp. Liczba naszych odbiorców i czytelników ciągle rośnie.

 

Mamy bardzo duży zasięg – E-maszbud.pl co miesiąc trafia do skrzynek mailowych ponad 15000 firm z branży. Wejścia z naszych reklam w Google oraz ruch organiczny to kolejne kilka tysięcy czytelników.

 

Nie tylko maszyny – stali czytelnicy na pewno zauważyli, że opisujemy nie tylko nowe modele maszyn budowlanych, pojazdów użytkowych i urządzeń budowlanych ale opisujemy także wydarzenia branżowe. Piszemy też o firmach, które mają duże znaczenie w branży i warto im poświęcić więcej miejsca. Zależy nam, abyście czerpali wiedzę z naszych artykułów, dlatego stałą pozycją są poradniki, które tworzymy przy współpracy branżowych ekspertów.

 

Wciąż przełamujemy barierę – nie ukrywamy, że wiele firm z branży nie może się przekonać do nowoczesnego formatu wydawania gazety. Dlatego robimy wszystko, aby nasze treści były jeszcze lepsze, ciekawsze i bardziej profesjonalne. To działa, bo praktycznie co miesiąc udaje nam się przekonać do E-maszbud.pl wcześniej nieprzekonanych.

 

Liderujemy w Google – praca przyniosła efekty i dziś możemy napisać, że E-maszbud.pl jest jednym z najważniejszych źródeł wiedzy o maszynach budowlanych w polskim Internecie. Klienci szukający konkretnych maszyn, o których pisaliśmy na naszych łamach, w wyszukiwarce Google w większości przypadków trafiają najpierw na naszą e-gazetę. To duży walor marketingowy.

 

E-maszbud.pl podbija świat – może jeszcze nie dosłownie, ale wyraźnie przybywa nam czytelników z zagranicy. Dlatego w lutym 2016 roku uruchomiliśmy anglojęzyczną wersję gazety.

 

Rozbudowujemy stronę www – umieszczamy na niej wszystkie najważniejsze informacje o nas i naszych Partnerach. Robimy wiele, aby witryna była maksymalnie przejrzysta, użyteczna i multimedialna. Najwyraźniej nam wychodzi, bo regularnie notujemy spory wzrost liczby odwiedzin.

 

E-maszbud.pl? Lubię to! – tak, od grudnia 2015 jesteśmy na Facebooku i radzimy sobie na nim coraz lepiej. Efekt? Zdobyliśmy już ponad 500 polubień, co jak na specjalistyczną branżę jest naprawdę dobrym wynikiem.

 

E-maszbud24.pl – w połowie 2015 roku uruchomiliśmy serwis ogłoszeniowy, który pozwala naszym Partnerom zupełnie za darmo umieszczać ogłoszenia o sprzedawanych maszynach. To platforma łącząca kupujących i sprzedających w jednym miejscu.

 

Czy E-maszbud.pl sprzedaje maszyny? – co miesiąc dostajemy mnóstwo takich zapytań, które zawsze wywołują uśmiech na twarzach pracowników redakcji. Nie, nie pośredniczymy w sprzedaży maszyn i części, choć kto wie, kto wie..

 

Te 2 lata minęły nam błyskawicznie, pracy było i wciąż jest mnóstwo. To jednak dobra informacja, bo skoro jest o czym pisać, to znaczy, że branża ma się coraz lepiej.

Dlaczego warto nas czytać? Powodów jest wiele. Gazeta elektroniczna to zawsze w 100% darmowe informacje ze świata branży maszyn budowlanych, pełna dostępność przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, możliwość zapoznania się z archiwalnymi numerami i nieograniczony zasięg reklamowy. Dziękujemy, że jesteście z nami i… „do przeczytania” w kolejnym, czerwcowym wydaniu E-maszbud.pl!

 

e-maszbud.pl

2 lata E-maszbud.pl! 12 faktów, które warto o nas wiedzieć

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU