21 sierpnia 2015

Hyundai przez lata walczył o należną mu pozycję na rynku producentów sprzętu budowlanego i dziś jest już jednym z czołowych dostawców na światowym rynku. Potwierdzeniem tych słów jest informacja, jaką firma przekazała e-maszbud.pl. Hyundai wyprodukował 500.000 maszyn, a ostatnia z nich właśnie znalazła nabywcę. 

 

Ogromny skok Hyundaia 

 

Hyundai Heavy Industries jest obecnie największym na świecie producentem sprzętu stoczniowego, a także jednym z czołowych dostawców maszyn budowlanych. Po 28 latach od rozpoczęcia eksploracji tego trudnego rynku, koreański producent sprzedał 500.000 maszyn. Historia rozwoju marki jest naprawdę imponująca.

 

Jeszcze w 1987 roku firma wprowadziła na światowe place budów tylko 426 koparek. Dziś Hyundai należy już do ścisłej czołówki dostawców. Obecnie linię produktów stanowią koparki 1,5-tonowe, 30-tonowe wózki widłowe oraz największa koreańska koparka o wadze 120 ton.  Kilka najciekawszych propozycji Hyundaia gościło też na łamach e-maszbud.pl, by przypomnieć chociażby szeroki opis maszyn serii 9A czy koparkę gąsienicową R210W. Zawsze podkreślaliśmy przy tym, że koreański producent jest mistrzem pod względem relacji ceny do jakości swoich maszyn. 

 

Ambitne plany

 

Hyundai konsekwentnie rozszerza swoją gamę produktów, dostosowując je także do aktualnych wymagań środowiskowych. Przykładem jest tu seria koparek HX, która spełnia wyśrubowane normy emisji spalin. 

Hyundai Heavy Industries odważnie walczy o pozycję na rynku europejskim, ale jest także czołowym graczem w Chinach, Indiach i Brazylii, czyli w świecie najszybciej rozwijających się gospodarek na naszej planecie. To pokazuje, jak ambitną politykę rozwoju przyjął koreański producent. 

 

Tylko w 2014 roku Hyundai sprzedał maszyny o łącznej wartości 2,7 miliarda dolarów. Celem na ten rok jest przekroczenie bariery 3 miliardów. Pomóc ma w tym przede wszystkim wprowadzanie na rynek nowych modeli, dostosowanych do norm emisyjnych, a także rosnącego zapotrzebowania na wysokowydajne i oszczędne maszyny w Europie. Trzymamy kciuki! 

 

e-maszbud.pl

500 000 maszyn Hyundai już u klientów. Producent świętuje rekordowy wynik

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU