28 stycznia 2016

Z myślą o chłodach, które już nastały i zapewne będą jeszcze większe Milwaukee, przygotowało nową odzież z aktywnym systemem grzewczym z pod szyldu M12. Nowe kurtki i kamizelki to nie tylko ochrona przed zimnem, ale także nowoczesne podejście do odzieży roboczej, poprzez swoją funkcjonalność, praktyczność a także estetykę.

 

Tradycyjna odzież zabezpiecza nas przed zimnem w sposób pasywny, a  ciepło wytwarzane przez człowieka  jest akumulowane pod warstwą materiału. Wiadomo, że w takim systemie człowiek musi być w ciągłym ruchu, a warstwa odzieży na tyle gruba, by jak najdłużej przetrzymać wytworzoną energię. Nowa odzież  Milwaukee M12 to ubrania ochronne, które mają zabezpieczać przed zimnem, ale w sposób aktywny. 5 stref grzewczych  poprzez grzałki w postaci cienkich przewodów w matach z włókna węglowego, które są wszyte w różnych częściach odzieży,  zamieniają energię elektryczną pochodzącą z akumulatora litowo-jonowego na ciepło, ogrzewające człowieka. Najważniejszą zaletą takiego rozwiązania jest to, że osoba ubrana w odzież Milwaukee może stać bez ruchu, a i tak nie zazna chłodu.

 

Źródłem energii dla mat grzewczych umieszczonych w odzieży  jest nowoczesnych akumulator litowo-jonowy M12 o napięciu 12 V i pojemności 2,0 Ah To systemowe rozwiązanie, które stosuje się w wielu innych maszynach bateryjnych Milwaukee. Prądu zgromadzonego w ogniwach REDLITHIUM-ION wystarczy na ok. 6 godz. ciągłego grzania. Posiadając dwa akumulatory, można w ciągu 8-godzinnego dnia pracy ani przez chwilę nie poczuć chłodu. Baterię instaluje się w specjalnym gnieździe, umieszcza w kieszeni i podpina do instalacji grzewczej kurtki. Na lewej piersi znajdziemy specjalny guzik, którym regulujemy poziom grzania. Do dyspozycji są  trzy ustawienia mocy grzania– wysokie, średnie lub lekkie, a także podgrzewanie kieszeni. W zależności od wybranego programu przycisk zmienia kolor podświetlenia. W  uchwycie na akumulator umieszczono port USB. Z baterii można więc zasilać telefon komórkowy lub odtwarzacz MP3 , które można schować w specjalnie przygotowanej do tego kieszeni.

 

Odzież Milwaukee M12 HJ jest uszyta z specjalistycznych materiałów, które chronią przed wiatrem i wodą co zapewnia pasywną ochronę przed zimnem i dużą wytrzymałość mechaniczną. Wszystkie modle mogą być prane w pralkach i suszone w suszarkach. Nowoczesna odzież Milwaukee to znakomita ochrona przed zimnem także dla motocyklistów, wędkarzy czy myśliwych.

 

Kurtka podgrzewana Milwaukee M12 HJ dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych i w aż pięciu rozmiarach (od S do XXL). Do kurtki można dokupić dodatkowe akcesoria w postaci adaptera do zasilania kurtki akumulatorem M18 (18 V) i ładowarkę samochodową.

 

Milwaukee

Aktywna ochrona przez zimnem od Milwaukee - odzież z aktywnym systemem grzewczym M12

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU