28 stycznia 2016

Ostatni w 2015 roku numer E-maszbud.pl obfituje w bardzo dobre informacje. Tym razem otrzymaliśmy świetną nowinę od firmy Bellator Maszyny Budowlane, która może już oficjalnie ogłosić, że została przedstawicielem marki Schaefer-Technic w Polsce. To duże wyróżnienie dla polskiego przedsiębiorstwa, które w ten sposób zaoferuje swoim klientom pełną gamę najlepszych rynkowych rozwiązań. Przybliżmy Wam najważniejsze z nich. 

 

Bellator rozpoczyna współpracę z Schafer-Technic

 

Schafer-Technic jest jednym z najbardziej uznanych producentów sprzętu do budowy dróg, a także ich napraw i utrzymania. Renomę firmie, także w Polsce, przyniosło stosowanie bardzo nowoczesnych rozwiązań, które znacząco zwiększają efektywność roboczą maszyn. Bez wątpienia należą one do najwydajniejszych na rynku. 

Schafer-Technic w swojej gamie maszyn posiada sprzęt niezbędny do każdego etapu budowy drogi. U oficjalnego polskiego przedstawiciela, Bellator Maszyny Budowlane, znajdziemy więc m.in. maszyny do obróbki zamykania powierzchniowego nawierzchni drogowych, maszyny do wypełniania pęknięć gorącym asfaltem, także do naprawy uszkodzonych nawierzchni drogowych czy maszyny przeznaczone typowo do układania dywaników bitumicznych. O szczegółach przeczytacie poniżej. 

 

Doskonała technika wjeżdża na polski rynek

 

Na początek współpracy Bellator zamierza skupić się na zaoferowaniu polskim klientom kilku bardzo wydajnych maszyn. Pierwszą z nich będzie skrapiarka bitumu. Przy jej użyciu mogą być skrapiane praktycznie wszystkie dostępne lepiszcza używane w budownictwie drogowym. Urządzenie to jest niesamowicie precyzyjne, dzięki czemu gwarantuje dużą oszczędność materiału i pewność, że na każdy metr kwadratowy powierzchni natryskiwana jest dokładnie taka sama ilość lepiszcza. Bardzo ważne jest także to, że dzięki opracowanemu przez Schafer-Technic systemowi natrysku pod niskim ciśnieniem, maszyna jest przyjazna dla środowiska. Z kwestii praktycznych warto wspomnieć o dużej uniwersalności skrapiarek – do wyboru mamy urządzenia o pojemności zbiornika do 20.000 litrów i różnych, dochodzących do 7 metrów, szerokościach roboczych.

 

Drugim sprzętem, który od początku znajdzie się w ofercie Bellatora, jest zdzierak oznakowania poziomego.  To maszyna niezbędna do przeprowadzania prac związanych usuwaniem oznakowania poziomego. 
Sprzęt Schafer-Technic charakteryzuje się przede wszystkim bardzo wysoką precyzją czyszczenia nawierzchni i przygotowywania jej do naprawy. 

 

Bellator w swojej ofercie maszyn Schafer-Technic umieści także układarkę dywaników bitumicznych – Seal-Master SC220. Jest maszyną o mocnej konstrukcji, idealną do zastosowania na placach budowy, która przeznaczona jest do układania dywaników bitumicznych na mostach, parkingach itp. Maszyna ta jest bardzo uniwersalnym urządzeniem spełniającym wszystkie praktyczne wymagania użytkownika. Zapewnia ona wysoką jakość układanych dywaników w połączeniu z dużą zwartością. Jak wykazały doświadczenia praktyczne, maszyna osiąga ponad dwukrotnie większą prędkość układania w porównaniu z operacjami układania ręcznego. Dzienna wydajność maszyny waha się od około 800 do 1200 m2 nawierzchni bitumicznej. 


Fakt, że Bellator Maszyny Budowlane został oficjalnym przedstawicielem marki Schafer-Technic w Polsce, dowodzi jednego – firma gwarantuje swojemu partnerowi odpowiednią jakość dystrybucji, serwisu oraz obsługi posprzedażnej. Klienci zyskują oczywiście to samo, choć dla nich najważniejszy jest dostęp do wysokiej klasy maszyn, w wielu obszarach wyznaczających rozwój branży drogowej

 

e-maszbud.pl
 

Bellator oficjalnym przedstawicielem Schafer-Technic w Polsce – duży sukces polskiej firmy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU