23 lutego 2016

Wiecie, które części zamienne do maszyn budowlanych są najlepsze? Te, które są dostępne od ręki. Żart w stylu prowadzącego popularny teleturniej? Wcale nie. Każdy przedsiębiorca wykorzystujący maszyny budowlane doskonale wie, że przestój w pracy sprzętu jest niezwykle kosztowny. Dlatego prawdziwym skarbem jest błyskawiczny serwis i pewny, świetnie zaopatrzony dostawca części zamiennych. Taką rolę dla swoich klientów chce pełnić firma HKL.

 

HKL ma misję – wyeliminować długie przestoje

 

Firma HKL dysponuje jedną z najszerszych ofert części zamiennych na polskim rynku. Są to tysiące przeróżnych podzespołów do maszyn czołowych i tych nieco mniej znanych producentów. Przewaga HKL nad innymi dostawcami polega na niezwykle sprawnej logistyce, co przekłada się na znaczne skrócenie czasu obsługi klienta.

 

Firma w większości sytuacji gwarantuje niemal natychmiastową dostawę zamówionych części. Jak to możliwe? Tajemnica tkwi w trzech potężnych magazynach zlokalizowanych blisko polskiej granicy – w niemieckim Heidelberg i Pfullendorf oraz w austriackim Linzu. Umożliwiają one dostarczenie części do rąk klienta w czasie od 18 do 48 godzin od momentu złożenia zamówienia. To świetny wynik.

 

Oczywiście wiele części, szczególnie tych do maszyn popularnych marek, jest dostępnych od ręki w polskich oddziałach HKL. Firma ma sieć dystrybucyjną na terenie całego kraju – w sumie 6 punktów zlokalizowanych w taki sposób, aby klienci z różnych części Polski nie mieli problemu z dostępem do podzespołów czy serwisu. Poza tym HKL prowadzi także sklep internetowy, co jeszcze ułatwia wyszukiwanie i zamawianie potrzebnych części.

 

Ogromna oferta

 

HKL w swoich magazynach części zamiennych ma podzespoły do praktycznie wszystkich stosowanych na polskim rynku maszyn budowlanych. Oferta jest imponująca, bo obejmuje elementy mechaniczne, karoseryjne,  podwoziowe, hydrauliczne i silnikowe. Firma posiada podzespoły nie tylko do maszyn, ale także wszelkiego sprzętu budowlanego, smary, oleje, felgi, opony, gąsienice, lemiesze czy zęby.

 

Trudno sobie wyobrazić sytuację, w której przedsiębiorca nie znajdzie w magazynach HKL potrzebnej mu części. Firma posiada podzespoły do maszyn niemal wszystkich liczących się producentów, jak New Holland, CASE, Kubota, Merlo, Yanmar czy Kramer.

 

Jakość i doradztwo

 

To zupełnie oczywiste, że pozycji na rynku nie można budować jedynie na ekspresowej obsłudze klientów. Na końcu przecież liczy się także jakość dostarczonego produktu. HKL doskonale to rozumie. Wszystkie oferowane przez firmę części pochodzą od uznanych producentów lub są podzespołami fabrycznymi.

 

HKL stawia również na doradztwo. W każdym oddziale firmy na terenie naszego kraju klienci mogą liczyć na fachową obsługę i pomoc w doborze odpowiednich części. Firma prowadzi także wygodną infolinię.

 

Wszystkie części są skatalogowane w formie elektronicznej, co gwarantuje ich natychmiastowe zlokalizowanie w magazynie i określenie precyzyjnego czasu dostawy, choćby bezpośrednio na plac budowy, bez ryzyka pomyłki.

 

Oferta części zamiennych HKL jest dowodem na to, że firma świetnie rozumie oczekiwania przedsiębiorców z branży budowlanej. Bardzo krótki czas oczekiwania na element, wygodne wyszukiwanie części, sklep internetowy, jakość i profesjonalna obsługa – to wszystko powinno już być na naszym rynku standardem. I na szczęście powoli tak się dzieje.

 

e-maszbud.pl

Części zamienne do maszyn budowlanych od HKL – jakość jest ważna, ale czas bywa najważniejszy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU