28 stycznia 2016

Założona w 1997 roku firma KH-KIPPER, znana głównie z produkcji zabudów wywrotek na samochody ciężarowe, w tym roku obchodzi 18-lecie działalności. 

 

W ciągu 18 lat udało nam się wypracować pozycję znanego i cenionego w Europie i na świecie producenta zabudów wywrotek. Od lat większość produktów jest eksportowana do krajów Europy Zachodniej, Północnej, Wschodniej, krajów arabskich, Afryki czy do bardziej odległych zakątków takich jak Brazylia lub leżąca u wybrzeży Australii - Nowa Kaledonia, Chiny, Japonia czy inne egzotyczne kraje. Produkty z logo KH-KIPPER pracują przy budowie dróg, w kopalniach i miastach przewożąc różnorakie towary – mówi Andrzej Kamionka, Prezes KH-KIPPER.

 

W dobie globalnej konkurencji kluczem do sukcesu KH-KIPPER jest elastyczność, dostosowanie produktu do indywidualnych potrzeb użytkownika, wysoka jakość oraz profesjonalne doradztwo techniczne. Nietypowe projekty, będące specjalnością firmy, są niedostępne u większości konkurencji, która oferuje jedynie standardowe wyroby. 

KH-KIPPER to marka znana i doceniana. W tym roku firma otrzymała wyróżnienia w prestiżowym konkursie MOTO IDEA w kategorii „Market Leader – Naczepy i zabudowy” oraz na Targach Autostrada-Polska za udoskonalony model zabudowy przeznaczonej do transportu materiałów sypkich.

 

Obecnie KH-KIPPER zatrudnia 350 osób i produkuje ponad 20 sztuk produktów tygodniowo, uzyskując tym samym roczną produkcję na poziomie 1 000 sztuk. Stale inwestuje również w rozwój swoich dwóch zakładów produkcyjnych zlokalizowanych k. Kielc, dbając o poprawę ich wydajności i jakości produkcji. 

 

Dziękujemy wszystkim Klientom, naszym Partnerom i Pracownikom za wspólne budowanie mocnej pozycji firmy, jaką obecnie się cieszymy, i możliwość dostarczania klientom sprzętu najwyższej jakości – dodaje Andrzej Kamionka.

 

KH-KIPPER
 

Firmie KH-KIPPER stuknęło 18 lat!

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU