21 sierpnia 2015

Niektórzy z Was pewnie w ciągłej trasie, ale nie ma się czemu dziwić. Wiosna obrodziła nam wielkimi imprezami targowymi dla branży, a to świetny znak. Na chwilę wrócimy jeszcze do niedawnych spotkań, bo firma KH-KIPPER ma dla swoich klientów (obecnych i przyszłych) ciekawą informację. Polski producent zdobył dwa prestiżowe wyróżnienia branżowe. 

 

KH-KIPPER wraca z Kielc z tarczą 

 

Zakończone całkiem niedawno Targi Autostrada-Polska w Kielcach chyba zadowoliły wystawców i zwiedzających. Świetnie się bawiliśmy, odbyliśmy dziesiątki inspirujących rozmów, załatwiliśmy kilka(naście, set) interesów. Firma KH-KIPPER wyjechała z Kielc cięższa o efektowny dyplom – wyróżnienie za udoskonaloną zabudowę typu half-pipe. Czytaliście o niej już na naszych łamach nie raz, a rozwiązanie jest na tyle świetne, że tym razem docenili je fachowcy. 

 

Zabudowa half-pipe zdobyła uznanie nie tylko za swoje właściwości zapobiegające zaleganiu lepkiego materiału przy wyładunku, ale także za bogate wyposażenie i zapewnianie wysokiego poziomu bezpieczeństwa pracy. 

KH-KIPPER prezentowało to i i inne nowatorskie rozwiązania przy samym wejściu na teren targów, co zapewniło stoisku firmy olbrzymie zainteresowanie ze strony zwiedzających. Efektowna prezentacja zabudów na potężnych samochodach zrobiła swoje – producent bez wątpienia był jedną  z najjaśniejszych gwiazd imprezy. 

 

MOTO IDEA dla KH-KIPPER

 

Kolejne prestiżowe wyróżnienie spotkało firmę podczas wrocławskiej gali szóstej już edycji konkursu MOTO IDEA, który wspólnie organizują liderzy polskiego przemysłu motoryzacyjnego i firma doradcza Deloitte Polska. KH-KIPPER otrzymała specjalną nagrodę w kategorii „Market Leader – Naczepy i zabudowy”, a więc naturalnej dla swoich zainteresowań.

 

Nagrody były przyznawane największym polskim firmom, które mają istotny wpływ na swój sektor rynku automotive. W kategorii Top Supplier zwyciężyły przedsiębiorstwa mogące się pochwalić największymi obrotami w latach 2011-2014. 

 

Oba wyróżnienia dowodzą, że firma KH-KIPPER znakomicie rozumie potrzeby rodzimego, ale też zagranicznego rynku i konsekwentnie od lat się rozwija. Praktycznie co roku jesteśmy raczeni kilkoma nowościami, z których wiele staje się wzorem do naśladowania dla konkurencji. Za sukces producenta kciuki powinna trzymać cała branża, ponieważ ambitnie i skutecznie toruje on polskim firmom drogę do europejskich kontraktów. 

 

e-maszbud.pl

Jakość doceniona. KH-KIPPER z kolejnymi prestiżowymi nagrodami

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU