31 maja 2017

Spośród wszystkich producentów podwozi gąsienicowych możemy wyróżnić w szczególności firmę Ketral. Jej niewątpliwym atutem jest to, że posiada bardzo dobrze zaopatrzone magazyny, w których na klientów czeka wysokiej jakości towar oferowany w przystępnych cenach. Niemal każdy właściciel maszyny na podwoziu gąsienicowym może znaleźć w  asortymencie Ketral odpowiednie dla siebie części. 


Główną częścią oferty firmy są zwolnice jazdy (przekładnie planetarne) oraz części do nich, jak również wszystkie elementy podwozia, takie jak: gąsienice (zarówno gumowe jak i stalowe), łańcuchy gąsienic, koła napędowe, napinające oraz napinacze, rolki jezdne i podtrzymujące, a także odpowiedniej twardości śruby. 


Profesjonalne doradztwo techniczne


Awaria zwolnicy okazuje się nie być dużym problemem, jeżeli wypracujemy odpowiednie rozwiązanie wraz z doradcą z firmy Ketral. W zakresie przekładni planetarnych firma może zaoferować zarówno kompletne podzespoły, jak również tysiące części. 


Pierwszym etapem na drodze do rozwiązania problemu jest odpowiednia weryfikacja i wybranie optymalnego sposobu naprawy uszkodzonej maszyny. Każda awaria ma nieco inny charakter, można jednakże pokusić się o pewnego rodzaju ramową selekcję. Otóż w przypadku poważnych uszkodzeń całej przekładni planetarnej (ponad 50% części wraz z wieńcem głównym), najekonomiczniej jest wybrać zakup całej kompletnej przekładni z hydromotorem. W przypadku nieznacznych uszkodzeń poszczególnych elementów zdecydowanie lepiej jest wybrać odbudowę zwolnicy. W tym miejscu warto zaznaczyć, iż odbudowa to naprawa poprzez wymianę zużytych części na fabrycznie nowe. W firmie Ketral dodatkowym atutem jest fachowa weryfikacja oraz zastosowanie części pochodzących wyłącznie od sprawdzonych producentów będących dostawcami OEM. Ponadto istnieje możliwość montażu zakupionych przekładni w miejscu postoju maszyny.


Najszerszy wybór części na rynku


Wśród maszyn na podwoziu gąsienicowym niewątpliwie najpopularniejsze są koparki oraz minikoparki. Niemniej jednak możemy wyszczególnić również spycharki, ładowarki, kruszarki, przesiewacze, dźwigi itd. Liczba maszyn na podwoziu gąsienicowym wbrew pozorom jest bardzo duża, dlatego też wybór części do nich również jest szeroki i mocno zróżnicowany. 


W ofercie firmy Ketral znajdziecie Państwo prawdopodobnie największy wybór części do podwozi gąsienicowych w Polsce. Począwszy od bogatego asortymentu łańcuchów gąsienic, gąsienic gumowych, poprzez rolki jezdne, podtrzymujące, koła napędowe, napinające oraz napinacze wraz z powiększającym się wyborem śrub odpowiedniej twardości. Ponadto firma Ketral, jako jedna z nielicznych w kraju, posiada odpowiednią prasę do łańcuchów, która  pozwala nie tylko na szybką reakcję w przypadku konieczności dostosowania długości łańcuchów do konkretnej maszyny, ale również na tzw. obrócenie tulei, czyli tak naprawdę przedłużenie żywotności łańcucha. 


Kierując się zawsze interesem naszych klientów oferujemy elementy podwozi z najwyższej półki w najniższych możliwych cenach. Wybieramy producentów, którzy z powodzeniem dostarczają części dla znanych marek, takich jak Liebherr czy Volvo. 


Podsumowując: jeżeli szukacie Państwo pewnego dostawcy elementów podwozi gąsienicowych oraz wybieracie sprawdzone rozwiązania w zakresie przekładni planetarnych, zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Ketral.

 

Bartłomiej Łopata

Ketral – wszystko do podwozi gąsienicowych

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU