20 maja 2015

Ładowarka kołowa Caterpillar 972M XE
CATERPILLAR, USA
Zgłaszający:
Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o., Łomianki, Pawilon 3 stoisko 12
Ładowarka kołowa 972M XE - wysoka wydajność, możliwość pracy w najtrudniejszych zastosowaniach. Niezrównany komfort operatora i sprawność dzięki kabinie światowej klasy. Łatwy w użytkowaniu, rewolucyjny, zintegrowany układ hydrauliczny i elektroniczny. Większa wydajność, przekładająca się na niższe koszty utrzymania i eksploatacji. Najniższe spalanie w swojej klasie. Zastosowane rozwiązania zapewniają bezpieczne, wygodne, czyste i ciche środowisko pracy co przekłada się na obniżone zmęczenie i lepszą wydajność.


Równiarki CASE Construction
CNH Industrial Baumaschinen GmbH, Niemcy
Zgłaszający:
CNH  Industrial Polska sp. z o.o., Płock, Plac Marka stoisko 27
Na targach Intermasz 2015 Case Construction Equipment zaprezentuje pierwszą równiarkę w swojej gamie produktów. Debiutująca równiarka jest wyjątkową maszyną w swojej klasie - zwieńczeniem ponad 30-letniego doświadczenia w konstruowaniu równiarek. Dostępne będą dwa modele: 13 i 16-tonowy, oba w wersji z napędem 6x4 i 6x6. Równiarki Case wyposażono w opatentowaną technologię Hi-eSCR opracowaną przez FPT Industrial – to jedyne rozwiązanie na rynku, które spełnia wymogi normy EU Stage 4 (Tier 4 Final) korzystając tylko z technologii selektywnej redukcji katalitycznej tlenków azotu w spalinach.


Spycharka Gąsienicowa DRESSTA TD -25R
LIUGONG DRESSTA MACHINERY
Sp. z o.o., Stalowa Wola
Zgłaszający: DRESSTA, Stalowa Wola
Plac Marka stoisko 21
DRESSTA posiada w swojej ofercie dziewięć podstawowych modeli spycharek gąsienicowych. Spycharka TD-25R jest drugim co do wielkości modelem w tej grupie maszyn, ważącą 41,5 tony i osiągającą moc netto 330 KM. Zastosowano w niej silnik Cummins QSX15 spełniający europejskie wymagania norm emisji spalin Stage 3B. Główne komponenty układu napędowego spycharki takie jak przekładnia hydrokinetyczna, skrzynia biegów, mechanizm skrętu i przekładnie boczne, są produkowane w zakładzie naszego właściciela w Stalowej Woli.


Koparko - ładowarka Hidromek 102 B Alpha
HIDROMEK  INC., Turcja
Zgłaszający: GRAUSCH i GRAUSCH Maszyny Budowlane sp. z o.o.
Złotkowo k/Poznania
Nowa seria koparko-ładowarek Hidromek Alpha to odpowiedź na wymagania naszych klientów. Obniżone koszty eksploatacji, wygoda  i najlepsze osiągi w trudnych warunkach oraz komfort pracy operatora w kabinie FIRST CLASS spełniają potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.


Grupa produktów – obudowy wykopów punktowych KOPRAS Sp. z o.o., Wronki
Plac Marka stoisko 2
Firma KOPRAS Sp. z o.o. to producent grupy produktów pod nazwą: Obudowy wykopów punktowych. Począwszy od lekkich konstrukcji typu boksów aluminiowych i stalowych, z których, dzięki innowacyjnemu połączeniu, możemy utworzyć komory do ciężkich konstrukcji płytowych z prowadnicami ślizgowymi. W ofercie mamy  nowe i używane szalunki na sprzedaż oraz wynajem. Możemy zabezpieczyć wykopy punktowe od dł. 1,5m x szer. 1,5m x gł. 1,5m do dł.  6,15m x szer. 6,15 x gł. 4,8m, a niektóre obudowy nawet do głębokości 9,0m.


Młoty hydrauliczne DHB Lupher Sp.j. Import –Export Maszyn i Urządzeń Budowlanych
mgr inż. Henryk Lupa, Dariusz Dutka, Wielopole,
Paw. 3 stoisko 6
Moc, prostota, trwałość, niezawodność- tak można scharakteryzować koreańskie młoty hydrauliczne DHB.
Europejskim przedstawicielem tej marki jest firma Lupher S.J. Młoty DHB mają certyfikat pochodzenia oraz certyfikat CE nadany przez jednostkę notyfikowaną w Polsce. W ofercie znajduje się siedem modeli młotów: DHB15S, DHB45S, DHB100S, DHB160S, DHB210S, HB300S, DHB400S.
Wszystkie w wersji wyciszonej Silenced. Podstawą wysokiej jakości młotów DHB jest ścisły system kontroli na każdym etapie wytwarzania.


Rodzina koparek serii E VOLVO CONSTRUCTION EQUIPMENT
Zgłaszający: VOLVO Maszyny Budowlane Polska Sp. z o.o., Młochów, Pawilon 3 stoisko 23
Najnowsze koparki Volvo serii E to największa wydajność i nieprzeciętne wzornictwo. Dzięki udoskonaleniu konwencjonalnego układu hydraulicznego inżynierom udało się ograniczyć zużycie paliwa oraz emisję spalin, zwiększając przy tym wydajność. Volvo to również pierwszy wybór gdy chodzi o komfort i bezpieczeństwo. Przestronna kabina Care Cab spełniająca normy ROPS, zapewnia doskonałą widoczność, a czytelne nawet przy dużym nasłonecznieniu wyświetlacze komunikują się z operatorem w jego języku.

 

MTP

 


Lista produktów nagrodzonych  Złotym Medalem MTP Targów INTERMASZ 2015

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU