15 maja 2017

Już w maju, w stolicy Wielkopolski, ponownie spotkamy się z producentami i dystrybutorami maszyn, urządzeń, sprzętu budowlanego oraz specjalistycznego. W tym roku, od 23 – 25 maja, targi INTERMASZ odbędą się pod hasłem „Maszyny dla Budownictwa i Energetyki”, a towarzyszyć im będą jedne z najważniejszych w Polsce targów branży energetycznej – EXPOPOWER. 

 

Targi INTERMASZ po raz kolejny będą doskonałą okazją dla firm budowlanych, drogowych, wyburzeniowych, żwirowni czy także kopalń odkrywkowych, aby przyjrzeć się najnowszym propozycjom produktowym prezentowanym przez najważniejsze i najbardziej znane marki w jednym miejscu.

Dodatkowym atutem będzie możliwość przyjrzenia się światowym trendom, innowacjom i wyzwaniom m.in. z zakresu bezpieczeństwa energetycznego w ramach targów EXPOPOWER. Co najważniejsze, spotkamy tutaj wyłącznie profesjonalistów (targi EXPOPOWER rok rocznie przyciągają uwagę aż 9500 osób!), wśród których przeważać będą osoby decyzyjne z firm wykonawczych oraz specjaliści odpowiedzialni za inwestycje oraz rozwój infrastruktury energetycznej. Będzie to zatem znakomita okazja aby „odmłodzić”, rozszerzyć bądź uzupełnić swój park maszyn i sprzętu pomocniczego, a także nawiązać nowe, perspektywiczne kontakty biznesowe.

 

Energy Future Week – mocne natężenie wiedzy.


Wraz z targami INTERMASZ oraz EXPOPOWER przygotowywany jest cykl wydarzeń dedykowanych branży energetycznej. Celem Energy Future Week jest otwarcie się na problemy nowoczesnej energetyki, gazownictwa, ciepłownictwa, paliw ciekłych i odnawialnych źródeł energii, a także wyznaczanie trendów dla Energetyki Europy Środkowowschodniej. Energy Future Week to przede wszystkim jednak miejsce wymiany międzynarodowych doświadczeń i inspirowanie krajowego sektora do dalszego rozwoju oraz poszukiwania najbardziej efektywnych rozwiązań. 

INTERMASZ, EXPOPOWER – Poznań, 23 – 25 maja 2017. Dołącz do nas!

 

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Maszyny i sprzęt budowlany znów w Poznaniu!

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU