24 czerwca 2016

Hyva bez wątpienia jest liderem na światowym rynku sprzętu hydraulicznego, ale to trudna rola, bo swoje panowanie trzeba co jakiś czas potwierdzać. Producent doskonale to rozumie i właśnie postanowił wprowadzić dwie zupełnie nowe linie żurawi hydraulicznych. Mają zaskoczyć klientów jeszcze większą wydajnością, obniżeniem kosztów obsługi oraz zwiększeniem bezpieczeństwa.

 

12 nowych żurawi hydraulicznych Hyva

 

Ruch producenta trzeba nazwać spektakularnym, ponieważ proces wprowadzania nowych żurawi na rynek potrwa wiele miesięcy i już na starcie do rodziny Hyva wprowadzonych zostało aż 12 modeli. Ich tonaż wynosi od 13 do 16 tonometrów. Nowe maszyny, które jako pierwsze trafią do klientów, to:

 

  • HT130 i HT162 – żurawie odpowiednio 13- i 16-tonowe z teleskopowym wysięgnikiem. Zaprojektowane z myślą o pojazdach pomocy drogowej. Sprawdzą się wszędzie, gdzie potrzebny jest sprzęt kompaktowy, lekki i łatwy w rozstawieniu.

  • HB130 i HB160 – ponownie żurawie klasy 13- i 16 tonometrów, których wspólną cechą ma być doskonała relacja możliwości do kosztu obsługi, przy zachowaniu maksymalnie wysokiego standardu wyposażenia.

  • HC131, HC143, HC153, HC161, HC171 i HC183 – bardzo szeroki zestaw żurawi o tonometrażu od 13 do 18 tm. Żurawie serii HC mają stanowić elitę w ofercie Hyvy. Charakteryzują się doskonałą jakością wykonania i sporymi możliwościami roboczymi.

  • HC131K i HC161K – 13- i 16-tonowy żurawie o skróconych wysięgnikach. Są przeznaczone do najcięższych prac, np. przy budowie dużych konstrukcji. Kompaktowy wysięg umożliwia transport żurawia na skrzyni ładunkowej, nawet przy najkrótszych zabudowach.

 

To jednak nie koniec. Hyva zapowiedziała wprowadzanie kolejnych serii żurawi w przedziale od 8 do aż 150 tonometrów. Maszyny będą pojawiać się na rynku w ciągu kolejnych 2 lat.

 

Co znajdziemy w nowych żurawiach od Hyva?

 

Uwagę zwraca przede wszystkim nowy panel sterowniczy, który został zaprojektowany z myślą o maksymalnej wygodzie operatora. Ergonomiczny układ dźwigni oraz nowoczesny wyświetlacz zapewniają najwyższy komfort pracy.W systemie sterowania znajdziemy ciekawą funkcję, nazwaną Dynamic Load Diagram, która umożliwia graficzną prezentację parametrów udźwigu żurawia oraz jego pola pracy. Do tego mamy funkcję Magic Touch, dzięki której możliwe jest automatyczne rozłożenie lub złożenie żurawia, ułatwiając i przyśpieszając pracę operatorowi.

 

Hyva dużo uwagi poświęciła stabilizacji żurawi, które z myślą o bezpieczeństwie można umieścić na samochodach w bardzo szerokim zakresie. Wszystkie żurawie mają także najszerszy w swojej klasie kąt obrotowy wynoszący aż 425 stopni. Konstrukcje – jak to u Hyvy – są świetnie wykonane i zabezpieczone przed korozją.

 

Nowe żurawie w gamie marki Hyva będziemy mogli podziwiać już podczas zbliżających się XXII Międzynarodowych Targów Autostrada-Polska, które od 31 maja do 2 czerwca odbędą się w Kielcach.

 

e-maszbud.pl

Nowa linia żurawi hydraulicznych Hyva – większa wydajność, więcej bezpieczeństwa 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU