16 września 2015


W połowie roku zakończył się długoletni proces rozbudowy infrastruktury serwisowej Volvo Maszyny Budowlane Polska. Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi nie byłoby możliwe bez w pełni rozwiniętej i profesjonalnie wyposażonej sieci placówek na terenie całego kraju. To droga, którą Volvo podążało od zawsze, nawet pomimo trudnej sytuacji na rynku budowlanym. 

 

Po wielu latach korzystania z bazy w Gdyni przy ulicy Hutniczej, przedstawicielstwo Regionu Północ przeniosło się do Będzieszyna, koło Pruszcza Gdańskiego. Na powierzchni 3 hektarów mieści się najnowocześniejszy w Polsce serwis ciężarówek, autobusów, silników (Volvo Penta) oraz maszyn budowlanych Volvo.

 

„Nasza część” to prawie 1500 m2 powierzchni serwisowej (aż 6 stanowisk naprawy maszyn), obszerna podzespołownia, magazyn części i olejów oraz multimedialna hala szkoleniowa. Już na etapie projektowania wykorzystaliśmy doświadczenie z budowy podobnych serwisów pod Wrocławiem i Krakowem – powiedział Regionalny Dyrektor Serwisu – Eugeniusz Płachta.

 

Majowe oficjalne otwarcie obiektu było okazją do zaprezentowania się naszym klientom. Uroczystość uświetnił występ królowej polskiej estrady – Maryli Rodowicz.  Zabawa była szampańska.

 

Duże zmiany nie ominęły również centrali w Młochowie, pod Warszawą. Kilka miesięcy temu zakończyła się przebudowa części zajmowanej przez maszyny budowlane. Dysponujemy obecnie halą serwisową rozmiarami dorównującą tej z północy, oraz dwoma piętrami powierzchni biurowej.  

 

Dzięki otwarciu tych dwóch dużych regionalnych oddziałów, oraz uruchomieniu kilku mniejszych lokalizacji droga jaka dzieli nas od każdego klienta nie jest dłuższa niż 75 km. Mniejszy dystans to szybszy czas reakcji, a przede wszystkich krótszy czas niezaplanowanego przestoju maszyny. Jesteśmy przygotowani na wyzwania jakie niesie ze sobą przyszłość! – powiedział Prezes Zarządu Volvo Maszyby Budowlane Polska - Zbigniew Medyński.


Volvo MB

Nowe oddziały regionalne Volvo Maszyny Budowlane Polska otwarte

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU