04 kwietnia 2016

GWS 10,8-76 V-EC Professional firmy Bosch to pierwsza na świecie akumulatorowa szlifierka kątowa 10,8 V dla profesjonalistów. Narzędzie jest wyjątkowo lekkie i kompaktowe, a zarazem bardzo wydajne. Doskonale nadaje się do szybkich, krótkich cięć w różnego rodzaju materiałach.

 

W akumulatorowej szlifierce kątowej GWS 10,8-76 V-EC Professional firmy Bosch zastosowana została tarcza o średnicy 76 mm. Maksymalna głębokość jej cięcia wynosi 16 mm. Dzięki temu instalatorzy i elektrycy, ale także dekarze, wykonawcy suchej zabudowy czy ekipy wykończeniowe mają do dyspozycji niewielkie, praktyczne narzędzie do cięcia w różnego rodzaju materiałach. Szlifierka umożliwa łatwe cięcie tuneli kablowych, gwintów, listew oporowych i płytek oraz fug, rur, profili pustych, a nawet cegły dziurawki i parkietu.


Niska waga, ergonomia i wydajny silnik EC


Mała, lecz wydajna szlifierka kątowa jest lekka – waży zaledwie 900 g – i doskonaleleży w dłoni. Zoptymalizowana konstrukcja umożliwia stosowanie szlifierki GWS 10,8-76 V-EC Professional praktycznie wszędzie, także w wąskich i trudno dostępnych miejscach. W przeciwieństwie do konwencjonalnych szlifierek kątowych, tarcza jest w niej zamocowana. Narzędzie jest dzięki temu bardziej ergonomiczne i łatwiejsze do prowadzenia kontroli. Dodatkowo może zastąpić wiele innych narzędzi, np. piłę ręczną. Wydajny, bezszczotkowy silnik EC zapewnia wysoką moc. Silnik EC jest bezobsługowy i gwarantuje narzędziu długą żywotność. Model GWS 10,8-76 V-EC Professional jest także wyposażony w osłonę tarczy, którą można wygodnie przestawiać bez użycia dodatkowych narzędzi. Po wyłączeniu szlifierki kątowej tarcza zatrzymuje się w czasie poniżej jednej sekundy.

 

Bogata oferta osprzętu do najróżniejszych zastosowań


Aby użytkownicy mogli dostosować narzędzie do swoich wymagań i zakresu wykonywanych prac, Bosch oferuje szeroki program osprzętu - tarczę tnącą do metalu, do cięcia różnych materiałów (Multi Material) oraz diamentową tarczę tnącą. W celu szybkiej i wygodnej wymiany tarczy narzędzie GWS 10,8-76 V-EC Professional wyposażono w nową wersję blokady wrzeciona. Przycisku blokady nie trzeba trzymać wciśniętego przez cały czas, tak jak w przypadku konwencjonalnych szlifierek kątowych - wystarczy zwolnić blokadę przed wymianą osprzętu, a potem znowu ją włączyć.

 

Bosch

Pierwsza na świecie profesjonalna szlifierka kątowa 10,8 V: Bosch GWS 10,8-76 V-EC

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU