23 lutego 2016

Bosch wprowadza na rynek pilarkę do metalu GKM 18 V-LI Professional. Nowe narzędzie gwarantuje precyzyjne rezultaty cięcia redukując jednocześnie ryzyko powstawania zadziorów i przebarwień powierzchni. Rozwiązania zastosowane w modelu GKM 18 V-LI Professional zapewniają też bezpieczne środowisko pracy dzięki niemal całkowitemu braku iskrzenia. Dodatkowym atutem pilarki jest jej zwarta konstrukcja i niska waga zwiększająca komfort pracy.

 

Nowa akumulatorowa pilarka do metalu Bosch umożliwia profesjonalistom szybkie cięcie metalu bez iskrzenia, które zostało niemal całkowicie wyeliminowane. A wszystko dzięki specjalnej tarczy pilarskiej do obróbki stali „Standard for Steel”. Dzięki niej cięcie staje się nie tylko bezpieczniejsze, ale też bardziej dokładne  - iskrzenie, które przesłania widok linii cięcia, jest w przypadku tego narzędzia zni-kome. Dodatkowo, ograniczone ryzyko powstawania zadziorów i przebarwień powierzchni redukuje nakłady związane z dodatkową obróbką materiału.

 

Komfortowa praca i szybkie tempo cięcia

 

Pilarkę GKM 18 V-LI Professional charakteryzuje zwarta konstrukcja i niska waga wynosząca zaledwie 2,7 kg, co gwarantuje komfortową pracę w warsztacie i na budowie. Jej zalety docenią z pewnością wykonawcy konstrukcji stalowych, ślusarze i dekarze. Wydajny akumulator litowo-jonowy 18 V o pojemności 4,0 Ah zapewnia szybkie tempo i długi czas pracy. Zastosowana w nim technologia CoolPack sprawia, że nawet przy intensywnej eksploatacji akumulator wykorzystuje pełną pojemność energii i nie przegrzewa się. W modelu GKM 18 V-LI Professional zoptymalizowano też chłodzenie silnika wykorzystując do tego dwa wentylatory. Ponadto systemy EMP (Electronic Motor Protection) i ECP (Electronic Cell Protection) dodatkowo chronią narzędzie i akumulator przed przeciążeniem, co także wpływa na jego żywotność.

 

W wyposażeniu akumulatorowej pilarki do metalu znajduje się wskaźnik stanu naładowania akumulatora, oświetlenie LED i wizjer w podstawie, zapewniające dobrą widoczność linii cięcia i wysoką precyzję pracy. Komfort pracy zapewnia płynna regulacja głębokości cięcia, ergonomiczna rękojeść i zaczep, przy pomocy którego użytkownik może zawiesić pilarkę GKM 18 V-LI Professional np. na drabinie, rusztowaniu lub ławie roboczej.

 

System Flexible Power: pełna kompatybilność z programem narzędzi 18 V

Akumulator 18 V o pojemności 4,0 Ah gwarantuje kompatybilność ze wszystkimi narzędziami akumulatorowymi i ładowarkami w obrębie tej samej klasy napięcia dzięki systemowi Flexible Power Bosch. Program 18 V obejmuje aktualnie 40 urządzeń i akumulatorów o pojemności 1,5 Ah, 2,0 Ah, 3,0 Ah, 4,0 Ah, 5,0 Ah i 6,0 Ah.

 

Bosch


 

Precyzyjne cięcie metalu z akumulatorową pilarką od Bosch: GKM 18 V-LI Professional

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU