21 sierpnia 2015

Fliegl prezentuje nam swoje kolejne rozwiązanie do przewozu maszyn i pojazdów, które powinno mocno zainteresować firmy szukające czegoś uniwersalnego. Przyczepa tandemowa dwuosiowa TTS 89 wyróżnia się kilkoma istotnymi detalami, a na jeden z nich warto zwrócić szczególną uwagę. Mamy dla Was garść praktycznych informacji. 

 

Fliegl TTS 89 - jedyna taka na rynku 

 

Przyczepa tandemowa dwuosiowa Fliegl TTS 89 jako jedyna na rynku ma szerokość wewnętrzną na poziomie aż 2050mm. Ten parametr pozwala więc przewozić na niej nawet bardzo szerokie maszyny, które wcześniej musiały trafiać na większe platformy. Uniwersalność zastosowania jest największym atutem tej propozycji niemieckiego producenta. 

 

Przyczepa posiada dwie osie marki GFA wyposażone w hamulce bębnowe oraz koła z ogumieniem 235/75 R17,5. To zapewnia jej odpowiednią stabilność nawet w sytuacji przewozu bardzo ciężkiego ładunku. Zawieszenie zostało oparte na resorach, a sprzęg posiada regulowaną wysokość w zakresie od 600 do 850mm. 

Ładowność przyczepy wynosi 6700 kilogramów, co przy jej masie własnej na poziomie 2200 kilogramów jest bardzo dobrym wynikiem. Łącznie możemy więc przewieźć maszyny o masie całkowitej 8900 kilogramów. 

 

Twardy typ do wielu zastosowań

 

Konstrukcja jest wyjątkowo solidna. Producent zastosował otwierane burty stalowe o wysokości 400mm. Długość powierzchni ładunkowej wynosi 4 metry, co w połączeniu z największą na rynku szerokością daje spore możliwości przewozowe. Do zabezpieczenia ładunku służą natomiast 4 pary uchwytów w układzie 2x2,5 tony oraz 2x5 ton. 

Rama, podobnie jak burty, jest oczywiście lakierowana w kolorze czerwonym i świetnie zabezpieczona przed korozją. Dodatkowo producent zastosował ocynkowane najazdy, które przesuwają się po całej długości podłogi – zapewnia to ogromna uniwersalność podczas załadunku np. nietypowych maszyn. Same najazdy mają długość 2300mm i szerokość 510mm. 

 

Podłoga została wykonana z blachy ryflowanej o grubości 4mm. Dodatkowo posiada ona cztery rowki odprowadzające wodę. Oczywiście z tyłu znalazło się miejsce na podpory zwiększające stabilność podczas załadunku. 

 

Przyczepa tandemowa dwuosiowa Fliegl TTS 89 jest świetną propozycją dla firm transportowych i budowlanych, która zapewni przewóz większości maszyn i pojazdów o średnich rozmiarach. Niespotykana w tej klasie szerokość wewnętrzna jest jej największym atutem, a jeśli dodamy do tego legendarną już wytrzymałość produktów Fliegl (którego przedstawicielem w Polsce jest firma Lux-Truck z Siechnic koło Wrocławia), to otrzymamy propozycję w pełni odpowiadającą oczekiwaniom polskich przedsiębiorców z sektora budowlanego. 


e-maszbud.pl

Przyczepa tandemowa dwuosiowa FLIEGL TTS 89 – najbardziej uniwersalna w swojej klasie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU