22 czerwca 2016

Frezowanie nawierzchni jest absolutnie podstawową czynnością podczas remontu dróg. Do tego jedną z najważniejszych, bo od precyzji i szybkości frezowania zależą kolejne etapy, w tym układanie nawierzchni. Chodzi nie tylko o prawidłową głębokość, ale także zachowanie spadków poprzecznych i podłużnych. Tym zadaniem powinna się zająć firma z odpowiednim doświadczeniem i przede wszystkim dysponująca wysokiej klasy sprzętem. E-maszbud.pl sprawdza, jak robi to Bellator Maszyny Budowlane.

 

Remont zależy od jakości frezowania

 

Frezowanie nawierzchni pozwala pozbyć się z niej kolein i innych deformacji, które powstały w wyniku eksploatacji drogi. Dzięki temu odcinek, który póki co nie ma być ponownie układany, może zostać natychmiast otwarty dla ruchu i z tej możliwości korzysta wiele samorządów. Jeśli natomiast w grę wchodzi kompleksowy remont nawierzchni, to frezowanie jest kluczowym etapem przygotowania podłoża.

 

Nowoczesne frezarki mają ogromną wydajność i przede wszystkim cechuje je bardzo wysoka precyzja. Jest to oczywiście zasługa zaawansowanych systemów poziomowania i sterowania maszyną. Liderem pod względem stosowania takich rozwiązań jest marka Wirtgen. Z tych frezarek korzysta Bellator Maszyny Budowlane.

 

Kompleksowa oferta najlepszych rozwiązań

 

Firma może obsłużyć praktycznie dowolną inwestycję drogową, ponieważ dysponuje frezarkami o różnych szerokościach agregatów frezujących. Nie ma więc żadnego problemu z dobraniem maszyny do konkretnej szerokości jezdni, co wpływa na przyspieszenie remontu oraz obniżenie jego finalnego kosztu.

 

Bellator Maszyny Budowlane zajmuje się kompleksowym przygotowaniem nawierzchni do remontu. Firma oferuje zarówno frezowanie, jak i profilowanie warstwy ścieralnej, frezowanie nawierzchni betonowych, likwidację kolein, frezowanie przy remontach cząstkowych czy wreszcie rozbiórkę nawierzchni asfaltowych.

 

Firma dysponuje bardzo nowoczesnym sprzętem:

 

  • Frezarką Wirtgen W50 – o szerokości frezowania 500mm

  • Frezarką Wirtgen W100 – o szerokości frezowania 1000mmm

  • Frezarką Wirtgen W130 – o szerokości frezowania 1300mm

  • Frezarką Wirtgen W150 – o szerokości frezowania 1500mm

  • Frezarką Wirtgen W200 – o szerokości frezowania 2000mm

 

Bellator Maszyny Budowlane ma bardzo dobrą markę na rynku. Firma słynie z terminowości i elastyczności, zatrudnia wysokiej klasy, doświadczonych specjalistów i operatorów, zapewnia także doradztwo. Wszystkie te cechy są niezbędne do zagwarantowania szybkiego i precyzyjnego frezowania nawierzchni.

 

e-maszbud.pl

 

Skuteczne frezowanie nawierzchni – jak robią to najlepsi?

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU