10 października 2014

 

Zakres branżowy targów budownictwa drogowego, które od 14 do 16 maja 2014 roku odbędą się w Targach Kielce,  to nie tylko sprzęt do budowy dróg  - jak może wydawać się w pierwszej kolejności. Trzy  wystawy  towarzyszące AUTOSTRADZIE-POLSKIEJ - Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych MASZBUD, Międzynarodowe Targi Infrastruktury, Salon Technologia i Infrastruktura Lotnisk TRAFFIC-EXPO – TIL oraz  Międzynarodowe Targi Transportu Drogowego - Pojazdy Użytkowe ROTRA, zapewniają zaplecze dla całej branży.

Tegoroczna edycja targów MASZBUD potrwa o jeden dzień dłużej niż pozostałe równoległe wystawy – 17 maja w Targach Kielce odbędzie się tzw. Show After Fair, wielkie wydarzenie adresowane do wszystkich zwiedzających, podczas którego na specjalnym poligonie o powierzchni 1,6 ha nie zabraknie dynamicznych pokazów maszyn, bardzo widowiskowego konkursu dla operatów koparek, wielu atrakcji dla dzieci i całych rodzin.


Zapraszamy wszystkie firmy do zgłaszania operatorów do konkursu, planowanego na trzy dni ( od 15 do 17 maja ), podczas którego wyłoniony zostanie najlepszy operator, który w najkrótszym czasie i z zachowaniem obowiązujących norm i przepisów bezpieczeństwa ukończy ciekawe konkurencje. Oficjalne rozpoczęcie konkursu operatorów maszyn poprzedzi wstęp o zdobywaniu uprawnień oraz prelekcja o tym, jak wykorzystać symulator w procesie szkolenia.


Przewidziano także demonstrację możliwości symulatora i systemu, który go obsługuje. Pierwszym etapem konkursu będą zmagania na symulatorach, które będą możliwością sprawdzenia umiejętności technicznych. Drugi etap konkursu to konkurencje na poligonie. Serdecznie zapraszamy wszystkich posiadaczy uprawnień operatorskich klasy III do udziału w zmaganiach. Zgłoszenia do konkursu należy przesyłać na adres: misztal.a@targikielce.pl  Dla uczestników przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe.


Kieleckie święto drogownictwa, jak potocznie nazywają te targi ich wystawcy i goście, to najważniejsza i największa wystawa tej branży w kraju. Lista wystawców, którą znaleźć można stronie www.autostrada-polska.pl, jest stale uzupełniana a partnerzy merytoryczni przygotowali szereg konferencji poruszających zagadnienia ważne dla branży. Warto wspomnieć tu przykładowo konferencję Nowa generacja urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego – projektowanie i badania , której organizatorem jest IBDiM czy debatę organizowaną przez IMBIGS a ramach Salonu Kruszyw.

Na uczestników kolejnej edycji targów w Kielcach czekają także udogodnienia związane z modernizacją i rozbudową targowej infrastruktury. Do użytku oddany został już parking wielopoziomowy na pół tysiąca pojazdów, przygotowano miejsca parkingowe przed halami w miejscu dawnego biurowca. Funkcjonować będzie także nowoczesne Centrum Kongresowe i nowy terminal wejściowy od strony zachodniej, umożliwiający płynną rejestrację, pozwalający jednocześnie na dostarczanie szczegółowych danych dotyczących odwiedzających wystawę.


Nie bez znaczenia jest także to, że do Targów Kielce można wygodnie dojechać, co umożliwia sieć nowych dróg wokół terenów targowych. Atutem jest także bezkolizyjny zjazd z trasy Warszawa – Kraków na parking wielopoziomowy.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Targi Kielce

 

 

Najlepsi z najlepszych. Znamy firmy i produkty wyróżnione na targach AUTOSTRADA-POLSKA, MASZBUD, ROTRA, TRAFFIC-EXPO-TIL.

Medale przyznawane na targach to bardzo ważne narzędzie marketingowe, cenione i uznawane przez wystawców.

Do największych w Polsce targów budownictwa drogowego pozostało jeszcze 7 dni, a my już dzisiaj możemy przedstawić Państwu listę firm i produktów, które będą prezentowane na wystawie, wyróżnionych przez Komisję Konkursową medalami i wyróżnieniami.

Komisja, pod przewodnictwem Prof. dr hab. inż. Wiesława Trąmpczyńskiego z Politechniki Świętokrzyskiej przyznała w sumie siedem medali i pięć wyróżnień.

Oto laureaci:

Na targach Autostrada-Polska

wyróżnienie:

· za myjnię do kół i podwozi samochodów ciężarowych dla Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Usługowo-Handlowego „Polmark Kielce” Sp z o.o. z Kielc.

· za asfalt modyfikowany z dodatkiem gumy MODBIT 25/55-60 CR dla firmy Lotos Asfalt Sp. z o.o. z Gdańska

medal:

· za walec przegubowy 9 tonowy ARX90 dla firmy ASBUD Sp. z o.o. z Katowic

· za układarkę Asfaltu Sumitomo J-PAVER HA 60C-7CE dla firmy ASBUD Sp. z o.o. z Katowic

· za rozkładarkę mas bitumicznych Dynapac SD2500C dla firmy Atlas Copco Polska Sp. z o.o. z Warszawy

· za układarkę gąsienicową Voegele SUPER, serii 1800 -3i dla Wirtgen Polska Sp.z o.o. z Poznania

· za asfalty wysokomodyfikowane ORBITON HiMA dla firmy Orlen Asfalt Sp. z o.o. z Płocka

Na targach MASZBUD

medal:

· za ładowarkę kołową DRESSTA 530R dla firmy LiuGong Dressta Machinery Sp. z o.o. ze Stalowej Woli

Na targach Traffic-Expo

wyróżnienie:

· za system skutecznej ochrony pieszego dla firmy DVS ze Skrzyszowa

· za APM-LED Inteligentny system sterowania i zarządzania oświetleniem ulicznym dla firmy APM Konior Piwowarczyk Konior Sp. z o.o. – Bielsko Biała

medal:

· za MSR –SD-2002-TRI sterownik sygnalizacji świetlnej MSR-2002 zintegrowany ze stacją pomiaru ruchu dla Zakładu Systemów Sterowania Ruchem Drogowym MSR TRAFFIC Sp. z o.o. – Wysogotowo

Na targach Rotra

wyróżnienie:

·za zabudowę tylnozsypową KH-KIPPER typ W1C na podwoziu Volvo 10x4 dla firmy KH-KIPPER Sp. z o.o. z Kajetanowa

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu dobrych rozmów i spotkań podczas zbliżającego się „kieleckiego święta drogownictwa”. A zwiedzających targi zachęcamy do zapoznania się z wyróżnionymi produktami już do 14 do 17 maja!

                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Targi Kielce

 

Targi AUTOSTRADA-POLSKA 2014 i MASZBUD 2014

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU