10 maja 2019

Użytkownicy CASE SiteWatch™ mogą teraz uzyskać dostęp do danych telematycznych urządzeń CASE w znormalizowanym formacie na dowolnym oprogramowaniu floty mieszanej, zwiększając efektywność pracy swojej floty.

 

CASE Construction Equipment ogłosił dziś, że portal CASE SiteWatch™ jest obecnie zgodny z nowym standardem telematycznym 2.0/ISO-15143-3 AEMP (ang. Association of Equipment Management Professionals). Portal zgodny z AEMP zawiera dane dostarczone przez producentów sprzętu w standardowym formacie. Umożliwia to właścicielom floty mieszanej dostęp do danych telematycznych wszystkich urządzeń zgodnych ze standardem AEMP 2.0 w jednym miejscu, zwiększając efektywność pracy.

 

Klienci CASE mogą aktywować nowe AEMP API z portalu CASE SiteWatch. Dzięki tej najnowszej wersji mogą monitorować więcej elementów w krótszych odstępach czasu, przeglądać więcej danych i monitorować nowe rodzaje parametrów związanych z paliwem, bezczynnością, obciążeniem silnika lub prędkością. Szczegółowe informacje na temat konkretnej maszyny lub grupy maszyn CASE można znaleźć na portalu CASE SiteWatch.

 

CASE SiteWatch pozostaje zgodny z AEMP 1.2, jak również z nowym standardem AEMP 2.0. Ta nowa wersja jest częścią ciągłego udoskonalania CASE, zapewniając klientom rozwiązanie telematyczne, które jest zawsze bardziej funkcjonalne i nie zmienia niczego dla naszych klientów SiteWatch pod względem cen lub subskrypcji. CASE będzie odpowiedzialny za przepływ danych z SiteWatch, ale nie za integrację danych z innym oprogramowaniem i będzie otwarty na współpracę z rozwiązaniami kompatybilnymi z AEMP 2.0, aby zaoferować dodatkową wartość swoim klientom.

 

CASE

CASE SiteWatch obsługuje nowy standard Telematics AEMP

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU