10 maja 2019

Użytkownicy CASE SiteWatch™ mogą teraz uzyskać dostęp do danych telematycznych urządzeń CASE w znormalizowanym formacie na dowolnym oprogramowaniu floty mieszanej, zwiększając efektywność pracy swojej floty.

 

CASE Construction Equipment ogłosił dziś, że portal CASE SiteWatch™ jest obecnie zgodny z nowym standardem telematycznym 2.0/ISO-15143-3 AEMP (ang. Association of Equipment Management Professionals). Portal zgodny z AEMP zawiera dane dostarczone przez producentów sprzętu w standardowym formacie. Umożliwia to właścicielom floty mieszanej dostęp do danych telematycznych wszystkich urządzeń zgodnych ze standardem AEMP 2.0 w jednym miejscu, zwiększając efektywność pracy.

 

Klienci CASE mogą aktywować nowe AEMP API z portalu CASE SiteWatch. Dzięki tej najnowszej wersji mogą monitorować więcej elementów w krótszych odstępach czasu, przeglądać więcej danych i monitorować nowe rodzaje parametrów związanych z paliwem, bezczynnością, obciążeniem silnika lub prędkością. Szczegółowe informacje na temat konkretnej maszyny lub grupy maszyn CASE można znaleźć na portalu CASE SiteWatch.

 

CASE SiteWatch pozostaje zgodny z AEMP 1.2, jak również z nowym standardem AEMP 2.0. Ta nowa wersja jest częścią ciągłego udoskonalania CASE, zapewniając klientom rozwiązanie telematyczne, które jest zawsze bardziej funkcjonalne i nie zmienia niczego dla naszych klientów SiteWatch pod względem cen lub subskrypcji. CASE będzie odpowiedzialny za przepływ danych z SiteWatch, ale nie za integrację danych z innym oprogramowaniem i będzie otwarty na współpracę z rozwiązaniami kompatybilnymi z AEMP 2.0, aby zaoferować dodatkową wartość swoim klientom.

 

CASE

CASE SiteWatch obsługuje nowy standard Telematics AEMP

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU