20 lipca 2018

HKL Baumaschinen w tym roku obchodzi 25-lecie obecności na polskim rynku. Preludium tego, co czeka nas w grudniu, mieliśmy 24 maja , kiedy to kontrahenci firmy (obecni i przyszli) zostali zaproszeni na Dzień Klienta w poznańskiej siedzibie przedsiębiorstwa. To tradycyjna impreza, podczas której można na chwilę zapomnieć o „twardym biznesie” i w przyjemnej atmosferze zapoznać się z ofertą firmy. Jak było? Tego dowiecie się z naszej krótkiej relacji.

 

Okazja do wymiany doświadczeń

 

HKL Baumaschinen Polska organizuje Dzień Klienta cyklicznie. Formuła sprawdza się od lat, a wysoka frekwencja dowodzi, że producenci maszyn, przedsiębiorcy, firmy leasingowe i kooperatorzy chcą zacieśniać relacje z tym czołowym dostawcą części i maszyn dla branży budowlanej oraz drogowej.

 

Impreza ma luźniejszy charakter, ponieważ wszystkim od czasu do czasu potrzeb trochę oddechu. Goście HKL Baumaschinen Polska mogli rozpiąć guziki od koszuli i bez krawatów porozmawiać o tym, co słychać we wspomnianych branżach. Problemów nie brakuje i nie da się ich oczywiście rozwiązać w trakcie picia kawy. Warto natomiast je analizować w szerszym gronie i przy udziale specjalistów.

 

Prezentacja maszyn i osprzętu

 

Dzień Klienta to impreza, która łączy w sobie elementy towarzyskie i komercyjne. Firma HKL Baumaschinen Polska zaprosiła swoich gości do zapoznania się z nowościami w swojej ofercie. Były to między innymi kompaktowe ładowarki Kramer o sztywnej ramie i czterech kołach skrętnych, które są idealnym wyborem dla przedsiębiorców korzystających z wynajmu maszyn.

 

Bardzo interesująca była prezentacja kluczowych produktów w ofercie HKL Baumaschinen Polska, czyli minikoparek Kubota. Te niewielkie maszyny od lat są wzorem w swojej kategorii, łącząc sprawdzoną technologię z innowacyjnymi rozwiązaniami poprawiającymi komfort operatora i wydajność pracy.

 

Podczas Dnia Klienta mogliśmy się też zapoznać z ofertą walców i sprzętu zagęszczającego firmy Bomag. Tej marki nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. To lider rynku producentów maszyn zagęszczających dla drogownictwa i budownictwa.

 

Eksperci HKL Baumaschinen Polska zaprezentowali także ofertę kretów Tracto Technik. Specjalistyczne maszyny do przecisków charakteryzują się możliwością pracy w dwóch taktach, co pozwala umieszczać rury o średnicy zewnętrznej od fi 32 do fi 160 jeszcze w trakcie wykonywania przecisku.

 

Dodatkowo goście mogli zapoznać się ze sprężarkami śrubowymi powietrza i młotami pneumatycznymi do kucia firmy Comp-Air oraz profesjonalnymi agregatami prądotwórczymi firmy Endress. Ciekawostką jest fakt, że te ostatnie zostały przetestowane w boju, ponieważ podczas imprezy wystąpiła awaria prądu. Agregaty dały radę!

 

25 lat HKL Baumaschinen Polska

 

Takiego jubileuszu nie można oczywiście przemilczeć. Podczas Dnia Klienta nie zabrakło więc okolicznościowego tortu. Dodatkowo przed siedzibą firmy zasadzono dwa pamiątkowe dęby.

 

Po części „oficjalnej” goście zostali zaproszeni na grilla i pyszny żurek. Część uczestników wzięła również udział w specjalnie przygotowanych konkurencjach, których nazwy nawiązywały do cech kontrahentów HKL Baumaschinen Polska. Mieliśmy więc konkurs Celności, Precyzji i Wytrwałości.

 

Zdecydowanie największą popularnością cieszyła się natomiast gra „KUBB w HKL”, znana szerzej pod nazwą „Szachy Wikingów”. Zadaniem jej uczestników było strącenie króla po wcześniejszym wyeliminowaniu jego obrońców. Kto powiedział, że poważni biznesmeni nie mogą się od czasu do czasu zabawić?

 

Dzień Klienta w HKL Baumaschinen Polska był bardzo udany, w czym duża zasługa pogody, ale przede wszystkim organizatora, który zapewnił swoim gościom mnóstwo atrakcji. Miło jest od czasu do czasu spotkać się w luźniejszej atmosferze. Relacje biznesowe mogą tylko na tym zyskać.

Dzień Klienta w HKL Baumaschinen Polska: bo liczy się nie tylko biznes

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU