27 lutego 2018

Wielu wystawców, najnowsze maszyny, efektowne pokazy, inspirujące spotkania – to wszystko przygotowali dla nas organizatorzy targów INTERMASZ 2018, które odbędą się równolegle z najważniejszymi targami  branży budowlanej BUDMA. Nas oczywiście najbardziej interesuje część poświęcona maszynom. Wiadomo już, że w Poznaniu pojawią się czołowi producenci sprzętu, dlatego na pewno będzie co zwiedzać i z kim porozmawiać. Aby ułatwić Wam wybór i poruszanie się po ogromnym terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, przygotowaliśmy przegląd tych najciekawszych wydarzeń w pigułce.

 

HKL Baumaschinen

 

O targowych propozycjach firmy HKL Baumaschinen piszemy w tym wydaniu E-maszbud.pl – zachęcamy do lektury. Teraz wspomnimy więc tylko, że firma zaprezentuje maszyny, które idealnie trafiają w potrzeby rynku wynajmu. Są wytrzymałe, prost w obsłudze, bezawaryjne i bardzo wydajne. Pierwsze skrzypce na stoisku HKL powinny grać modele: Kramer 5065, Kramer 5085T, Kramer 5095, Kubota KX019 oraz Kubota KX027.

 

Szczególnie ciekawie zapowiada się natomiast pokaz możliwości ładowarki Kramer 5055e, czyli modelu w 100% elektrycznego. Dzięki temu, że maszyna nie emituje spalin, jej prezentacja odbędzie się w hali targów.

 

EWPA na INTERMASZ 2018

 

Czołowy sprzedawca maszyn i sprzętu budowlanego do Poznania przywiezie kilka interesujących propozycji. Pierwszą z nich jest kompaktowa ładowarka CASE 321 F, która imponuje świetną relacją wielkości do wydajności. Trudno uwierzyć, że tak mała maszyna może oferować aż tak dobre właściwości robocze. Warto się o tym przekonać osobiście.

 

Kolejną propozycją od CASE będzie koparko-ładowarka 695. Ta maszyna przede wszystkim wyróżnia się komfortową kabiną i bardzo wygodnym systemem sterowania, co doceni każdy operator.

 

Na stoisku EWPA będziemy mogli zobaczyć także ładowarkę kołową CASE 821 G, czyli 18-tonową maszynę charakteryzującą się bardzo niskim zużyciem paliwa. W dobie drogiego oleju napędowego taki sprzęt musi się spotkać z dużym zainteresowaniem przedsiębiorców.

 

EWPA zaprezentuje również maszyny spoza oferty CASE. Jedną z nich będzie ciekawa miniładowarka GEHL AL 340 z napędem hydrostatycznym. Jest to sprzęt, który przypadnie do gustu każdemu operatorowi, głównie za sprawą bardzo przyjaznego sterowania i dobrego zachowania w trudnym terenie.

 

Poza tym EWPA pokaże ładowarkę teleskopową MERLO 40.17, która idealnie sprawdza się podczas pracy w nierównym terenie. Maszyna daje możliwość dowolnego ustawienia stabilizatorów za pomocą niezależnych dźwigni.

 

Propozycje od firmy Serafin

 

Firma Serafin także szykuje rozbudowane stoisko, które zdecydowanie warto odwiedzić. Głównym „wabikiem” będą ładowarki AVANT, które otrzymały Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich za innowacyjność i jakość wykonania. Maszyny te wyróżniają się także uniwersalnością oraz bardzo wygodną obsługą.

 

Firmy brukarskie z pewnością zainteresuje pokaz możliwości chwytaków HUNKLINGER, które zostały wyposażone w opatentowany system hydraulicznego sterowania i są kompatybilne z wieloma popularnymi maszynami.

 

LEGUAN to fińska firma, która produkuje znakomite podnośniki koszowe. Serafin jest jej przedstawicielem na polskim rynku. Będziemy mieli okazję przekonać się, jakie standardy obowiązują obecnie w budowie podnośników.

 

Bardzo ciekawą pozycją na stoisku firmy będą także wiertnice DIGGA. Ten sprzęt jest produkowany aż w Australii i uchodzi za jeden z najlepszych na świecie. Serafin zaprezentuje różne modele przeznaczone do maszyn z zasilaniem hydraulicznym.

 

Propozycje od Wacker Neuson

 

Sprzęt Wacker Neuson jest bardzo popularny w naszym kraju, dlatego trudno byłoby sobie wyobrazić targi INTERMASZ bez stoiska tej firmy. Producent przywiezie do Poznania szeroką gamę swoich urządzeń i maszyn: począwszy od ubijaków i zagęszczarek, a skończywszy na pompach, ładowarkach i koparko-ładowarkach.

 

 

Co ze Szwecji?

 

Sprawdźmy jeszcze, jakie propozycje dla zwiedzających przygotowało Volvo. Szwedzki producent przywiezie do Poznania między innymi minikoparkę EX18D, która posiada tylną przeciwwagę, odlewane elementy ramienia i wysięgnika, a także bardzo wydajny układ napędowy. Wszystko to sprawia, że mała maszyna doskonale nadaje się do wykonywania ciężkich zadań.

 

Na stoisku Volvo obejrzymy także koparkę kołową EW150E. Jest to maszyna, która była bardzo potrzebna szwedzkiej firmie, bo stanowi łącznik między modelami 14- i 16-tonowymi. Koparka wyróżnia się najmniejszym promieniem obrotu w swojej klasie, a jej silnik spełnia normę emisji spalin Stage IV.

 

Przypomnijmy, że targi INTERMASZ 2018 potrwają od 30 stycznia do 2 lutego na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nie może Was zabraknąć!

 

e-maszbud.pl

INTERMASZ 2018 w pigułce, czyli co nas czeka w Poznaniu?

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU