29 października 2017

28 września 2017 LiuGong, jeden z globalnych liderów produkcji maszyn budowlanych ogłosił uroczyste otwarcie Regionalnej Centrali w Warszawie wraz z odsłonięciem nowych możliwości produkcyjnych LiuGong w Stalowej Woli. Europejska Centrala Regionalna LiuGong będzie wspierać rozwój biznesu/działalności firmy LiuGong w Europie. Nowe biuro będzie służyć wzmocnieniu obecności LiuGong w regionie poprzez skoncentrowanie w jednym miejscu kluczowych specjalistów dla zwiększenia współpracy i komunikacji oraz zapewnienia lepszego wsparcia klientów i dilerów  przez poprawę efektywności działań.

 

Mamy ogromną szansę rozwoju w Europie. LiuGong przyjął za swój priorytet stałe usprawnianie swoich produktów i usług oraz rozwój biznesu w tym regionie, dlatego też otworzyliśmy nową centralę regionalną, która ma być wsparciem przy realizacji tych celów i aspiracji. – powiedział  Howard Dale, Przewodniczący LiuGong Europe oraz LiuGong Dressta Machinery.

 

Nowa Centrala będzie koncentrować się na sprzedaży, wsparciu klienta oraz na marketingu wszystkich regionów w Europie oraz będzie ważnym centrum globalnego wsparcia dla klientów LiuGong.

 

Uzupełnieniem działań związanych z otwarciem Centrali Regionalnej jest ogłoszenie zwiększenia zdolności produkcyjnych zakładu w Stalowej Woli. Nowe zdolności produkcyjne umożliwią zwiększenie produkcji spycharek i układarek rur marki Dressta, ładowarek kołowych i koparek marki LiuGong oraz ich dystrybucję na rynek europejski.

 
Dla uczczenia otwarcia zarówno centrali regionalnej, jak i uruchomienia nowej linii produkcyjnej, firma LiuGong Dressta Machinery zorganizowała dwudniowy event, podczas którego  klienci, wyższe kierownictwo oraz członkowie władz lokalnych mieli okazję zapoznać się z nowymi obiektami i ich możliwościami oraz uczestniczyć w uruchomieniu Nowej Linii Produkcyjnej w zakładzie produkcyjnym LiuGong Dressta w Stalowej Woli.

 

Uroczystą ceremonię otwarcia swoją obecnością uświetnili Huang Haibo, Prezes Guangxi LiuGong Machinery oraz przedstawiciele rządu i władz samorządowych.

 

Inwestycja potwierdza długoterminowe zaangażowanie się koncernu LiuGong w rynek europejski. Zintegrowany zakład produkcyjny zwiększa zdolności produkcyjne LiuGong dla zaspokojenia rosnącego popytu na ładowarki kołowe i koparki spełniające normy emisji Tier IV oraz zabezpiecza możliwości dostosowania produktów do indywidualnych potrzeb klientów na kluczowych rynkach europejskich.

 

Obiekt ma powierzchnię całkowitą 43 724 m2, w tym na nową linię produkcyjną przeznaczono 1 904 m2 tak, aby zintegrować najnowsze technologie i praktyki produkcyjne. LiuGong stawia na poprawę jakości, bezpieczeństwo i wydajność przy jednoczesnym zmniejszeniu odpadów i negatywnego wpływu operacji produkcyjnych na środowisko naturalne. Przy zdolności produkcyjnej do 1 000 szt. rocznie /działania produkcyjne będą obejmować montaż głównych zespołów, malowanie,finalny montaż oraz próby maszyn.

 

Jest to wyraźny sygnał, że LiuGong nieustannie angażuje się w funkcjonowanie europejskiego rynku i ma na nim ta tyle silną pozycję, aby oferować klientom krótki czas realizacji zamówień oraz jeszcze bardziej efektywne wsparcie produktu zaprojektowanego dla klientów europejskiego rynku i co więcej, wytworzonego właśnie w Europie -  powiedział Howard Dale. 

 

Modele maszyn, które będą produkowane w europejskim zakładzie produkcyjnym LiuGong to: 

 

• Koparki serii E: 922E, 924E, 925E, 928E, 936E, 939E - o masie eksploatacyjnej od 22 do 39 ton.
• Ładowarki kołowe serii H: 848H, 856H, 877H - o pojemności łyżki 2,5 do 7 m3.

 

Nasz europejski zakład produkcyjny wsłuchuje się w informacje zwrotne i sugestie od klientów, podejmuje odpowiednie działania oraz wykorzystuje je do rozwoju produktu, -  powiedział Teddy Wu, Prezes LiuGong Dressta Machinery. - Naszym celem jest zapewnienie bliskich relacji z klientami poprzez naszą rozległą sieć dealerską, która zawsze jest gotowa świadczyć profesjonalne usługi.

 

LiuGong

LiuGong ogłasza uroczyste otwarcie Centrali Regionalnej na Europę oraz Nowej Europejskiej Linii Produkcyjnej

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU