10 maja 2019

To nowe wydarzenie targowe skierowane do sektora B2B, które powstało w inicjatywy Wystawców uczestniczących w Centralnych Targach Budowlanych Building Solutions organizowanych w 2016 i 2017 roku. Dzięki obecności liderów branży budowlanej zyskaliśmy pewność do dalszego rozwoju wydarzenia, które powoli staje się najważniejszym miejscem spotkań firm budowlanych z Polski i świata ze szczególnym naciskiem na kraje Europy Środkowo-Wschodniej. Organizatorem imprezy jest w całości polski podmiot gospodarczy Ptak Warsaw Expo, największe Centrum Targowo-Konferencyjne w Europie Środkowej, zlokalizowane w warszawskim Nadarzynie.

 

Podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Infrastruktury Building Industry Solutions w dniach 26-28 września 2018 r. wraz z licznymi współpracującymi instytutami, stowarzyszeniami oraz organizacjami stworzymy odpowiednią atmosferę do rozmów, konferencji i pokazów dotyczących nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie budownictwa. Chcemy, aby w stolicy naszego kraju organizowano profesjonalne targi branży budownictwa, które będą wspierać i łączyć inwestorów z szeroko rozumianym rynkiem tzn. firmami, bankami, kancelariami prawnymi i biurami projektów z Polski i zagranicy. Pragniemy stworzyć platformę informacyjną między administracją rządową, samorządową firmami współpracującymi

przy tworzeniu inwestycji, wśród których są min.: banki, kancelarie prawne i firmy wykonawcze. Planujemy udział 350 wystawców z całego świata oraz 15 000 profesjonalnych odwiedzających.

 

Istotnym tematem, który pragniemy poruszyć podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Infrastruktury Building Industry Solutions jest budownictwo kubaturowe i infrastrukturalne, rozwój innowacyjnych firm i technologii branży budowlanej oraz wspieranie tych działań w zakresie innowacyjności. Stawiamy sobie za cel wzmocnienie rynku budowlanego poprzez wszechstronną współpracę z przedsiębiorstwami, środowiskiem naukowym, tj. uczelniami, instytutami badawczymi i stowarzyszeniami. Tworzenie warunków do twórczego i praktycznego wykorzystania kreatywności polskich naukowców, wynalazców i pasjonatów są istotnym warunkiem, aby Polska gospodarka mogła skutecznie konkurować na rynkach europejskich i światowych.

 

Podczas targów odbędzie się szereg branżowych konferencji i paneli, w tym między innymi:


• Budowle z wielkiej płyty - do kiedy będą bezpieczne?
• Termomodernizacja i rewitalizacja budynków zabytkowych i obszarów zabudowanych.
• Modernizacja i rozwój sieci wodno – kanalizacyjnej.
• Czy nasza woda osiągnęła już najwyższe standardy?
• Walka ze smogiem - rola korytarzy powietrznych miast.
• Najnowsze rozwiązania nawierzchni dla dróg samorządowych.

W dniach 26-28 września 2018 r. odbędzie się Półfinał Konkursu Operatorów Polska Liga Operatorów 2018 oraz Cykl Pokazów Maszynowych prowadzonych przez grupę eROBOCZE DEMO TEAM.

Zapraszamy na największy Poligon Budowlany w Polsce – ponad 6000 m2.

PWE

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Infrastruktury Building Industry Solutions

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU