18 lipca 2018

Bobcat wprowadza na rynek nową samopoziomującą piłę tarczową WS-SL20. Nowa piła tarczowa WS-SL20 została dopuszczona do użytku z ładowarkami kompaktowymi Bobcat S630, S650, S770, S850, T590, T650, T770 i T870 oraz ładowarką kołową A770 i zaprojektowana tak, aby efektywnie przecinać powierzchnie asfaltowe, skalne i betonowe.

 

Piła tarczowa WS-SL20 posiada regulowaną tarczę o zmiennej szerokości, co pozwala użytkownikowi na szybką zmianę szerokości (50, 80, 100, 120 mm) w miejscu pracy zamiast wymiany w warsztacie (co pozwala zaoszczędzić 10 godzin).

 

Funkcja samoczynnego poziomowania WS-SL20 pozwala na dopasowanie osprzętu do kształtu podłoża, a nowa konstrukcja sprawia, że czyszczenie wykopów nie jest już potrzebne.

 

Wykorzystując sprawdzone elementy Bobcat nowa piła tarczowa posiada zintegrowany system stabilizatorów i standardową gumową osłonę do wyrzutu/redukcji pyłu kamiennego. Dostępny jest zestaw wodny do redukcji zapylenia. Standardem są również zdejmowane osłony, dzięki którym WS-SL20 może pracować jak najbliżej krawędzi chodnika.

 

Piła tarczowa WS-SL20 przeznaczona dla zakładów użyteczności publicznej obejmujących sieci wodociągowe, gazowe, energetyczne, telekomunikacyjne i światłowodowe. WS-SL20 może być stosowany do wykonywania wykopów i cięcia szczelinowego. WS-SL20 może być również wykorzystywana do prac konserwacyjnych, w tym do wykonywania pionowych krawędzi do napraw dróg i nawierzchni.

 

Bobcat oferuje klientom wiele korzyści na rynku osprzętu. Obejmują one podejście firmy One-Stop-Shop - zapewniające wszelkie możliwe kombinacje maszyn i osprzętu z jednego źródła oraz duży asortyment produktów dostępnych do natychmiastowej wysyłki na cały świat.

 

Jest to wspomagane przez wsparcie serwisowe rozległej sieci dealerów Bobcat, specjalistów serwisu Bobcat oraz magazynów części zamiennych na całym świecie w celu skrócenia przestojów. Ochrona gwarancyjna oferowana przez Bobcat pozwala klientom uniknąć problemów wynikających z kompatybilności i problemów eksploatacyjnych spowodowanych stosowaniem nieodpowiedniego osprzętu.

Nowa samopoziomująca piła tarczowa Bobcat WS-SL20

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU