29 czerwca 2017

Potrzebujesz niezawodnej myjki, która poradzi sobie nawet z wyjątkowo trudnymi zanieczyszczeniami? Bosch oferuje dwa nowe modele do zadań specjalnych. AdvancedAquatak 150 i AdvancedAquatak 160 wyposażono w czterocylindrową pompę, która gwarantuje wysoką moc i wyjątkową wytrzymałość urządzenia.

 

Wśród myjek oferowanych przez markę Bosch każdy znajdzie coś dla siebie. Zielona linia tych urządzeń obejmuje modele do podstawowych prac wokół domu, ale też myjki o dużej mocy, które poradzą sobie z trudnymi zanieczyszczeniami. Do klasy Advanced dołączyły w tym roku dwa nowe modele: AdvancedAquatak 150 i AdvancedAquatak 160. Są to wytrzymałe urządzenia o wysokiej mocy, które zapewniają efektywne czyszczenie i wysoki komfort użytkowania.

 

Nowa pompa, bogaty osprzęt


Obydwa modele zostały wyposażone w czterocylindrową pompę o zoptymalizowanej wydajności: oferuje ona wyższą moc, a równocześnie ma bardziej kompaktową konstrukcję niż konwencjonalna pompa trzycylindrowa. Dzięki temu urządzenia są nie tylko bardziej wydajne ale też - bardziej ergonomiczne. Nowe myjki są także lżejsze niż dotychczasowe modele, co ułatwia ich przenoszenie i transport.

 

Dzięki wysokiemu ciśnieniu, pompy osiągają wydajność dochodzącą do 480 lub 580 litrów wody na godzinę (w zależności od modelu). Myjki można stosować do szybkiego i efektywnego czyszczenia dużych i silnie zabrudzonych powierzchni wokół domu i w ogrodzie.

 

W wyposażeniu standardowym znajdują się dwie lance i trzy różne dysze: regulowana dysza wachlarzowa/ punktowa i lanca obrotowa oraz dysza wachlarzowa z kątem natrysku 60w poziomie oraz dysza wysokociśnieniowa do środka myjącego (pianownica) z funkcją dozowania. W przypadku modelu AdvancedAquatak 160 pistolet i lance są wykonane z metalu, co zapewnia im wyjątkowo długą żywotność. Także wąż wysokociśnieniowy jest zbrojony stalą i przez to wyjątkowo wytrzymały. Obydwa modele posiadają zintegrowany bęben, który umożliwia wygodne przechowywanie węża o długości 8 metrów.

 

Bosch
 

Nowe modele myjek Bosch do trudnych zanieczyszczeń

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU